Защо евреите не са втурнаха да строят комунизъм за себе си?

https://svobodnoslovo.eu/komentar/zashto-evreite-ne-sa-vturnaha-da-stroyat-komunizam-za-sebe-si/199262 SvobodnoSlovo.eu
Защо евреите не са втурнаха да строят комунизъм за себе си?

Защо евреите не са втурнаха да строят комунизъм за себе си? 

Въпрос, който мнозина си задават. Някои на глас, а други в себе си. Защо е станало така, че идеите на комунизма, основани на трудовете на Карл Маркс, евреите не приложиха към самите себе си, а към Русия? Маркс е бил внук на равин и никога не криел това. Но и не го е афиширал особено.

Браво на тези евреи!

Подобен текст е защитен ход за очерняне на марксизма, революцията и всичко свързано с тях.

Добре, марксизмът е еврейска наука, сътворена от евреите, в лицето на Карл Маркс - внука на равина Мордехай Моисей, за да заблуди и измами света ли?. Повече от един нереализиран австрийски художник, като Шикългрубер (Хитлер) са открили това, че и преди него. Между другото, можете да прочетете какво е писал този внук на равин по еврейския въпрос. Интересно е.

И така, революцията бе извършена от евреите (докато добрите руснаци стояха и гледаха с широко отворени от ужас очи). Евреите управляваха всичко в Съветския съюз, подтиквайки добрите руснаци към всякакви нечестиви дела – освен да взривяват православни църкви, също и да построят Днепърската водноелектрическа централа, да построят училища в селата и т.н. Евреите забраниха ли на добрите руснаци да се занимават с предприемачество? Но предприемачеството им е дадено от Бога, вкоренено в генетичния код на руснаците – наред с гена на победителите и други уникални месиански гени, които отличават богоизбрания народ от обикновените хора.

Комунизмът е еврейско изобретение за социална организация, (добре, разбира се е измислено с цел унищожаване на народите). Могат ли те наистина да оценят равенството, обществената собственост, общата собственост върху икономиката? Чувствал ли се е някога народа, като един сплотен народ? Разбира се, че не! Могат ли те наистина да се оправят без лихвари и търговци, които продават всякакви стоки на прекомерни цени? И без помен от джентълменство? Разбира се, че не могат.

Добре, значи това е вашата представа за народа. Познавате добре и нашата история, без съмнение.

И така, каква е нашата идея за социалната структура тогава? Може би за президент, парламент - избори на всеки... колко години? Това не са наши изобретения. Или може би идея за цар-баща? Но, дори и при царя-баща, пак ще има акционерно дружество, съвет на директорите, спекуланти и лихвари – тоест, обикновеният капитализъм ще остане в основата си. И някак си подозирам, че присъствието на евреи в съвета на директорите не ви притеснява толкова, колкото присъствието им в Съвета на народните комисари.

Тогава ще трябва да отхвърлим и християнството – защото то буквално почива върху митовете на древните евреи. А Старият завет не е написан от внук на равин, а от равин, като някой Мордехай, или Авраам. Защо не заклеймяваме християнството? Може би евреите и него също са го измислили, за да унищожат добрите чужди народи? Може би, трябва да се върнем в горите и да се молим на пънове на дървета, за да запазим славянската си идентичност.

И знаете ли какво? Ако комунизмът означава липса на спекуланти, лихвари и работодатели, ако означава училища и болници във всеки малък град, ако означава повишаване на културното ниво дори на най-нископлатените работници, ако означава санаториуми и детски градини, ако означава да можеш да работиш за тези, към които си привързан и достатъчно талантлив, за да ги подкрепяш, без финансови затруднения, нима е толкова лош?

Значи, същите тези евреи са нормални момчета. Дори брилянтни! Те са измислиха идеята да организират общество, в което всеки е пълноправен гражданин, а не гние на дъното, не отива на война, за да убива други хора (това е толкова християнско!), за да изплати заемите си. Чест и хвала на тези евреи.

С какво можете да им противоречитете? С каква идея, в днешното безидейно време?

Светослав Атаджанов 

1 Коментара

Няма как

26 minutes before

евреите, които НАПЪЛНО НЕОСНОВАТЕЛНО се считат за повече от другите и се опитват да го втълпят на хората, да опитват. Защото според техните насрани свещени книги те трябва да прилагат лихварство, мръсни номера, подлости и изтребление към останалите. И затова трябва тези човекоподобни паразити трябва да бъдат изтребени до крак навсякъде по света!

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.