НИЕ - КОНСПИРАТОРИТЕ!

https://svobodnoslovo.eu/mrezhata/nie-konspiratorite/160528 SvobodnoSlovo.eu
НИЕ - КОНСПИРАТОРИТЕ!

 

Вече официално в САЩ се казва, че вирусът на ковид е излязъл от лаборатория. В Ухан, както казват. Разбира се, когато 2020 година това го казвахме, ни обвиняваха в конспирация, малоумие, глупост и какво лии още не. Сега много неща ще излязат наяве покрай този експеримент.

Факт е, че ние - конспираторите, излязохме прави. Включително за това, че нито маските, нито ваксините предпазват, и дори вредят. Ние - конспираторите, смятахме, че не е редно хората да бъдат затваряни по къщите, а детските площадки - ограждани с полицейски ленти. Помните ли пейките с лентите? Детските пързалки, оградени с ленти? Възрастните хора, оставени сами, защото на младите им се каза, че ще ги заразят, ако отидат да ги видят? Помните ли колко хора бяха арестувани на практика в домовете си, колко загубиха работата си?

А сега си спомнете кой колко спечели от всичко това - от маските, от ръкавиците, от ваксините най-вече. Знаете ли, че Лайнен е разследвана за злоупотреба с европейски средства за ваксините? Знаете ли, че именно европейските лидери са свързани с производствата на ваксини и те спечелиха милиади от това? Помните ли, че договорите за ваксини бяха секретни? Помните ли, че се подписвахте на декларация, че производителят на ваксини не носи отговорност за действието им? Помните ли колко хора умряха по болници от неадекватния медицински протокол? 

И КОЛКО МНОГО ПАРИ СЕ ВЪРТЯХА ОКОЛО ТОВА?

Аз помня колко пъти ми пожелаваха да умра аз и потомците ми хора, които вярваха на телевизора, а не на разума си. Помня как призоваваха да бъдем затваряни, арестувани и въдворявани принудително в лагери за неваксинирани. Как ни се подиграваха. Как ни ограничаваха гражданските права. Как ни глобяваха. Как бяхме цензурирани. И цялата омраза на евроатлантическата сган се изсипа върху нас.

А сега....сега конспирация № 1 се оказва, че е факт. Страничните, включително летални ефекти от ваксините също са полуофициални вече. Защото, ако признаят официално, ще трябва да потърсят отговорните престъпници за този чудовищен геноцид.

Впрочем тази година България колко ваксини поръча? Колко бракува и колко дари? За колко стотин милиона? И в чий джоб влязоха едни големи пари?

Вирус-пари-ваксина-пари. Нещо неясно?

Аз - консираторът - Елена Гунчева-Гривова

9 Коментара

Ние ваксинираните

3 weeks before

Те поздравяваме!

Коментирай

moitoi

3 weeks before

Ваксинираните продължават да заразяват НЕваксинираните !!!

Коментирай

Иван

3 weeks before

Не смееш да напишеш че ковида е измама . Много си смела . Защо болните от ковид умираха само в болниците ?

Коментирай

Иван

3 weeks before

Прочети „Сблъсък“ на Стивън Кинг

Коментирай

Реалист

3 weeks before

Също и "Шедьовър на диктатурата" на журналиста Георги Атанасов.

Коментирай

Елена Гунчева

3 weeks before

До Иван: Вирусът съществува, създаден е в лаборатория и оттам е изпуснат. Оттам нататък другото е създадена легенда колко е страшен, колкоо заразен и т.н. Обикновен грипен вирус. Това е. А в болниците се затриха много хора, в къщи никой не умря от ковида. И вместо да лаете, седнете вие напишете нещо!

Коментирай

Към вярващите във вируса

3 weeks before

До момента не е показана снимка от електронен микроскоп на този вирус. Само картинки, рисунки, интерпретации. Цял раздел в изобразителното изкуство създадоха. А и изродите набедиха един достоен човек - Люк Монтание, който независимо от натиска върху него, ясно каза, че този вирус е "пипнат", т.е. не може да съществува такъв в природата, нито да се самосъздаде. И е крайно време да се потърси отговорност от банкянския ГЪЗ, от профаните в НОЩ, от Момеков - един капут вмирисан, който обясни, че щом САЩ не са им казали, няма да предприемат нищо, от дъртата вещица аргирова, която каканижеше небивалици, от много други, които им пригласяха. От някъде трябва да се почне, че да ги свършим.

Коментирай

онзи

3 weeks before

Идеята за " Пандемичната истерия" във връзка с "Уханския вирус" произтича от книгата "Очите на мрака" на писателя фантаст Дийн Кунц през далечната 1982г. За да контролират съзнанието на хората чрез страх и паника Глобалистите често прибягват към реализация на сюжети от фантастични романи.

Коментирай

Албена

3 weeks before

Не сте сама, г-жо Гунчева. Много сме. И факт е, че българите сме едни от първите, които се усетиха. Но защо няма последствия за нашите главни ваксинатори. Много бързо забравят хората... до новата пЛандемия?

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.