Докато вървят разискванията по третия вот на недоверие, "Величие" внесе четвърти

https://svobodnoslovo.eu/politika/dokato-varvyat-raziskvaniyata-po-tretiya-vot-na-nedoverie-velichie-vnese-chetvarti/166826 SvobodnoSlovo.eu
Докато вървят разискванията по третия вот на недоверие, "Величие" внесе четвърти

От "Величие" съобщиха, че са внесли в деловодството на Народното събрание нов вот на недоверие. Той е за "несправяне с екологичната катастрофа на България".

Това обяви лидерът на парламентарната група Ивелин Михайлов, съобщи БНР.

Под искането за четвъртия поред вот на недоверие са се подписали от "Възраждане" и МЕЧ. Лидерът на "Величие" Ивелин Михайлов обясни защо не са потърсили подкрепа от "Продължаваме промяната", въпреки заявеното преди намерение.

"Преди говорих с Кирил Петков, който беше най-възможният за борба с Пеевски и Борисов, но мисля след вчера, когато видях сношенията, интелектуални, в Народното събрание с депутати на ПП-ДБ с ГЕРБ и "ДПС "Ново начало" как се усмихваха, как си флиртуваха заедно, явно оставката на Кирил Петков е освободила задръжките в тази формация за сдружаване с другите евроатлантически партии, нали, това са партии на морала и европейските ценности, за което те са се обединили", коментира Михайлов.

Обявяването и внасянето на новото искане на недоверие към правителството на Росен Желязков става в момента, докато в пленарната зала вървят разискванията по третия вот на недоверие, който е за провал на фискалната политика.

https://epicenter.bg/

4 Коментара

Иван Спирдонов

1 year before

https://svobodnoslovo.eu/komentar/za-vseki-normalen-balgarin-veche-ima-samo-dve-alternativi-ili-se-bori-protiv-statukvoto-ili-stava-sauchastnik-v-unishtozhenieto-na-balgariya/166528

Коментирай

В петък от 12:00ч. БИТКАТА ЗА ЛЕВА Е ПОСЛЕДНАТА БИТКА ЗА БЪЛГАРИЯ!!!

1 year before

Макроикономистът професор Румен Гечев сравни еврозоната с края на текста на прочутия хит “Хотел Калифорния“/Hotel California на Игълс „Eagles - Hotel California (Live 1977) / https://youtu.be/09839DpTctU?si=jY60-h3hM8m0Q_JP „Можете да освободите стая по всяко време, но никога не можете да си тръгнете" „You can check out any time you like, but you can never leave"

Коментирай

bennow

1 year before

ТОЯГА Всички протестиращи да си теглят парите в кеш, да спрат да плащат данъци и да не пазаруват от НЕМСКИте търговски вериги

Коментирай

Боко Тиквата§Шиши Магнитскин си имат частна полицияЧ

1 year before

Бухалките на Пеевски и Борисов погнаха хора с брандирани с ИСТИНАТА автомобили спрели на паркинг! На ПЛОЩАДА с Тишо https://www.youtube.com/watch?v=Ok_ST_acNlM

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.