УМБАЛ "Софиямед" и групата лечебни заведения на „БУЛФАРМА“ подкрепя протеста на младите лекари и техните искания, и ще увеличи с 50% основното възнаграждание на специализантите си

Собственикът на лечебните заведения "БУЛФАРМА" ще предостави възможност на служителите за безлихвени кредити

Защо вече сигурно 5 пъти подред в ПП се записват сами как обсъждат нещо незаконно, а в ДБ не се записаха нито веднъж?

Вече една седмица целият партиен и медиен апарат на "Промяната" тръбят едно и също: скандалите и записите в ПП са външни удари, операции на задкулисие...

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.