Мисля, че 2 роти терористи на Ал Кайда са достатъчни да превземат България в момента, и това не е майтап :)
След 2007 нямаме нито един младеж, постъпил в казармата. Но не си мислете, че тия преди това са някакви супер бойци. От 1990 до 2007, реална служба...