Хайде овцете по кошарите! Как ще се издържат затворените бизнеси, какво ще стане с работниците не става ясно! То май наистина никой жив няма да излезе от тази криза, ама от мизерия, не от вируса.
Елена ГунчеваХайде овцете по кошарите! Как ще се издържат затворените бизнеси, какво ще стане с работниците не става ясно!