Здравният министър Костадин Ангелов, беше изключително сладкодумен тази сутрин, относно "третата вълна" за новите кражби!
Преди да ни убеждавате, колко сме болни и как трябва да ни ваксинирате, отговорете на зададеният ви въпрос от Миролюба Бенатова за източените 400хил. лева от Национално здравноосигурителна каса, чрез отчитането на фалшиви хоспитализации !!!КОЙ ОТКРАДНА ПАРИТЕ ЗА БОЛНИТЕ ????