Гневни сте на платформата за дарения HelpKarma и на заплатките им ли? И защо? Могли - взели. Защо никой не се гневи на факта, че такива „събирачи” на дарения съществуват и рахатуват, само защото системата е оставила хиляди хора на произвола на съдбата?
Наистина ли никой не осъзнава, че да разчиташ на дарения, за да оцелееш, е цинично? Наистина ли дарителството трябва да е единственият шанс на болни деца за живот?Наистина ли дарителството трябва да е единственият шанс на болни деца за живот?