Повелителят на блуждаещата джипка каза, че се е"самоизолирал." Ама ние го знаем това от месеци! Немил-недраг той самоизолирано се скита из гори, планини, по пусти поля и пътища-- като муха без глава... само и само да не го открие народа.:-)
Татяна КристиПовелителят на блуждаещата джипка каза, че се е"самоизолирал." Ама ние го знаем това от месеци!