Тулупът иска " 'ескпертен кабитет". Тулуп, не мерси! Тоя път нямя да има "експертни" мутри! Отиваш си! Никога повече няма да създадеш правителство!
А най - якото е, че ПКП никога повече няма да й гледаме текезесарската МУТРА като председател на НС!Тулупът иска " 'ескпертен кабитет". Тулуп, не мерси! Отиваш си!