По-рано коментираха под мои неща тук, че съм платен от Слави Трифонов, защото пишех, че избирателя вижда в ИТН инструмента да отстрани Борисов. Или защото възразявах, когато някой казваше, че тия нямат програма, не знаят какво искат. И посочвах конкретно какви радикални реформи искат, за които и референдум организираха (на който аз лично отговорих на всичко с НЕ). И подсещах, че ако е до програма, всяка партия си има качена на сайта.
И не са ми били безпочвени приказките, защото ИТН спечели изборите. Друг въпрос е защо после 4 партии не можаха да се разберат за правителство.Гласувайте на тези избори за когото искате, само не за ГЕРБ