"Да манипулираш, да лъжеш и след това с платени медии да излизаш и да задаваш въпрос", коментира лидерът на ГЕРБ изказвания на представители на ПП-ДБ.
“Нека ПП-ДБ внесат вот на недоверие и да обяснят на своите евроатлантически партньори, европейските посланици, в посолството, и да кажат, че искат да свалят правителството на ГЕРБ, което ги води там, където всички искат. Защото през следващите 1-2 месеца аз се надявам да има чужди инвеститори тук, които да дадат възможност в бюджета да влязат свежи пари”, изтъкна пред журналисти в парламента лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов.
"От първия ден казвам, че правителството е крайна нестабилна конструкция. И с решението на Конституционния съд да пратят "Величие" тук да могат да ни правят вотове всяка седмица", подчерта той.
"Аз възнамерявам да свършим това, за което най-много хора са гласували за ГЕРБ. Вкарахме ви в Шенген, сега ще ви вкараме в еврозоната. Ако народът иска избори - избори. Тези социологически агенции, които наблюдавам, те в никакъв случай не са близки до ГЕРБ - вече имаме такива, показват, че хората изобщо не искат избори сега".
"4 юни се оказва важна дата - ще излезе извънредният конвергентен доклад. Нищо не може да ме отклони от пътя да ви вкарам в еврозоната. Само началникът отгоре знае какво ще стане след 4 юни", посочи той. "Продължаваме като правителство на малцинството. Толкова сме концентрирани върху темите еврозоната и Плана за възстановяване", изтъкна лидерът на ГЕРБ.
"Не може да декларираш подкрепа за еврозоната и да след седмица да се отметнеш, каза той по отношение поведението на АПС на Доган.
Какво още каза лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, гледайте в репортажа на журналиста Анелия Дулева и оператора Симеон Крушков, ексклузивно за “Свободно слово”.
Източник: svobodnoslovo.eu
Тиквата говори с Бога
1 day before
В свое вчерашно интервю с едни млади курвета-журналистки тип мисирки-дръжки на микрофони, Винету сподели с всички присъстващи там, че лично Господ-Бог Иисус Христос го милвал по плешивата главица и му бил казал: "Винетууууууу, тууууу, тутутуууууу...". Освен това Господ му бил казал, Винету да бръкнел с пръст в дупките на господните рани от промушването с копие от римския войник, щото Винету да се бил уверил, че раните божии били истински. Дотук добре, Винету хубаво разправя как Иисус Христос го милвал по главата, ама явно от излишна скромност Винету не казва и какво точно още му е казал Иисус Христос. А Иисус му е казал следното: "ЧАДО МОЕ, ВЕЧЕ 2000 ГОДИНИ СЪМ ГОРЕ НА НЕБЕТО И КАКВО ЛИ САМО НЕ СЪМ ВИДЯЛ ЗА ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ ГОДИНИ, АМА ТОЧНО ТАКЪВ РЯДЪК ИДИОТ, ПЪЛЕН ПРОСТАК, НАГЪЛ ИЗМЕКЯР И КРАДЕЦ КАТО ТЕБ НИКОГА НЕ БЯХ ВИЖДАЛ".
Коментирай