Мика Зайкова: Хубаво е, че коледните и великденските добавки ги вкараха в закон, но го възприемам като въдичка за гласуване
Хубаво е, че коледните и великденските добавки ги вкараха в закон, но го възприемам като въдичка за гласуване. Пенсионерите и бедните хора са най-съве...