8,5 г. затвор получи младеж, убил беззащитна жена пред магазинче в Перник

https://svobodnoslovo.eu/bulgaria/85-g-zatvor-poluchi-mladezh-ubil-bezzashtitna-zhena-pred-magazinche-v-pernik/191264 SvobodnoSlovo.eu
8,5 г. затвор получи младеж, убил беззащитна жена пред магазинче в Перник

При инцидента двама тийнейджъри пребиха жена пред нон-стоп магазинче, но разследващите установиха, че само Даниел е убил жената.

8,6 г. затвор при първоначален строг режим - такава присъда постанови тричленен състав на Апелативния съд в София за перничанина Даниел, който уби напълно невинна и беззащитна жена пред магазинче в Перник, предаде кореспондентът на БГНЕС в града.

С решението си магистратите потвърдиха присъдата на Окръжен съд – Перник. При инцидента двама тийнейджъри пребиха жена пред нон-стоп магазинче, но разследващите установиха, че само Даниел е убил жената.

Междувременно жената, която пиела кафе пред магазина преди инцидента, почина. Даниел навърши пълнолетие, но е съден като не пълнолетен какъвто е бил по време на извършване на деянието.

Според доказателствата по делото в ранните часове на 29 юли 2024 г. 17-годишният Даниел е нападнал и нанесъл побой на жена пред магазин на ул. „Юрий Гагарин“ в град Перник. Пострадалата Р. Х. бе транспортирана в болница в безсъзнание. В резултат на побоя тя е получила тежки травми по главата, шията, лицето, гърдите и крайниците.

Въпреки продължителното лечение, жената почина. Експертизата установява, че смъртта е настъпила вследствие на двустранна бронхопневмония, развила се като усложнение от получените травми и увреждане на сънната артерия.IБГНЕС

3 Коментара

Това не е правосъдие!

1 month before

Какви са тия малки европейски присъди за умишлено убийството? По татово време за умишлено убийство даваха до 30 години или разстрел! Нема да се оправим с тия помилвания на убийците!

Коментирай

Жорж

1 month before

Докато присъдите са такива, престъпността ще се вихри и занапред.

Коментирай

Бай Иван

1 month before

На материала ежедневно му се доказва от кривосъдието и другите институции на колонията, че живота му не струва пукната пара и е много по-евтин от живота на едно куче!

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.