Какво си мисля ли? Да не ви казвам какво си мисля за долния, безмозъчен плазмодий, който удря беззащитно и нищо неподозиращо дете с пълна сила...
Докога ще търпим майките, бащите, бабите, дядовците, а вече и децата ни, да бъдат крадени, тормозени, бити и изнасилвани от неграмотния електорат-инструмент?
Някой от тези аморални и изключително ниско в еволюцията индивиди трябва за изгърми, за да ги е страх другите ако не от закони, поне от възмездие!
Едно време в Пловдив, са влизали директно с танковете, без разни либерастко-толерастични организации да се самосезират!
Или ще играеш и живееш по правилата тук, или бой до дупка, манго!
Да, фейсбук, забрани тоя пост, обърни другата буза, а следващото детенце може и да не оживее!
Защото всичко тук е следварително - прясна справка - Сияна!
Автор: Павел Владимиров
trud.bg
гост
1 year before
Един Тодор Живков, дето не го признават много, успя да ги вкара тия в пътя, да ги вкара в училищата, да ги накара да работят, както всички българи, и нямаше мрън-мрън. Като дете съм виждал как милиционери изхвърлят циганин от сладкарницата, в която бях със съученик след училище, по обедно време след 13, ч, бяхме свършили часовете, бяхме само ние двамата и тоя индивид, седнал в ъгъла и нещо хапваше/пийваше. Влязоха двама милиционери, на висок глас го попитаха какво прави там по това време и що не е на работа, той нещо измънка, не го чух, последва хващане за двете ръце и извеждане от сладкарницата. По-нататък не знам какво е ставало. Сега права имали, права да не работят, права да крадат ток и вода, права да живеят където им скимне, права да обират, изнасилват, бият стари и млади, права да живеят на наш гръб, щото помощите кой им дава и бол платени техни защитници. Ами нашите права?
Коментирай