ЗМИЙСКИ ПЛАЖ, г-н КОЦЕВ...

https://svobodnoslovo.eu/bulgaria/zmiyski-plazh-g-n-kocev/195155 SvobodnoSlovo.eu
ЗМИЙСКИ ПЛАЖ, г-н КОЦЕВ...

 

На вниманието на Коцев - там, където има сметище, а Варна все повече приема вид и мирис на такова - идват плъхове и мишки... Там, където има плъхове и мишки идват змии... И кърлежи, г-н Коцев... А Вие като кърлеж сте се впили във властта... Апропо, само да кажа, че една улица дели детска градина от този парк. Също така да кажа, че докато това нещо се припичаше на слънце от детската градина бяха излезли да си играят децата...

Само да отбележа, че някои деца не ги използват, за да омилостивяват хората из съдебните палати. Някои деца, ако не сте Вие, г-н Коцев, може да имат и щастливо детство. Без влечуги да пресичат площадките за игра. Или да използват асфалтовите алеи за змийски плаж... Варна. Парка в кв. "Възраждане 1"

Христо Стоянов

3 Коментара

Еее, малко прекалено е,

45 minutes before

остана и змиите да ходи да лови кметът, той нали много е свършил другата си работа. Змиите лятно време могат отвсякъде да дойдат и навсякъде да се намъкнат, включително и в жилищен блок, присъствах на операция по гонене на една такава по етажите. Не защитавам Коцев, ама хич, но не бива и да се прекалява. Змиите не са му подвластни. Освен това е забранено да ги убиват, има санкции някакви и глоби.

Коментирай

Бялджип

10 minutes before

Абе на кмета сега до змии ли му е ?? Такава змия се е свила в душата му покрай "Баба Алино", почти анаконда. На всичко отгоре украинския измамник-шеф на КУБ се върна и дава показания у нас. Надали ще защити кмета в показанията си. Тежко яйце се пече на дупето на кмета, може да се окажат две...?!

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.