Борисов към ПП-ДБ: Да спрат с ритниците и сенсеите и да се върнат на политическата сцена

https://svobodnoslovo.eu/politika/borisov-kam-pp-db-da-sprat-s-ritnicite-i-senseite-i-da-se-varnat-na-politicheskata-scena/152559 SvobodnoSlovo.eu
Борисов към ПП-ДБ: Да спрат с ритниците и сенсеите и да се върнат на политическата сцена

ГЕРБ успя да лидира процеса и направи пето правителство

ГЕРБ успя да лидира процеса и направи пето правителство. В същото време толкова дълги преговори с неясен край не е имало. Това каза пред журналисти в кулоарите на Народното събрание лидерът на ПП ГЕРБ Бойко Борисов.

„Много съм доволен от това, че с колегите от "Има такъв народ", БСП и АПС постигнахме разбиране след толкова трудни и дълги преговори. 15-20 дена преговаряхме и с ДБ.  Във вторник ще започне работа по кадровите назначения: заместник-министри и областни управители, например. "Това не е първото коалиционно управление за ГЕРБ. Имаме добра политическа култура на работа с колегите си. Всеки от нас понася големи тежести, но нищо по-добро не можахме да направим", добави още Борисов.

Борисов се пошегува, че от колегите му затварят с "ритник вратата за преговори".

"Много години съм учил хората да ритат и да се пазят от ритници. Дори когато побеждаваш, вечер не можеш да ядеш салата, защото ти щипе на устата. Да спрат с ритниците и сенсеите и да се върнат на политическата сцена. Искахме да включим и колегите от ДБ. Щеше да може да се направи нещо доста по-стабилно в бъдеще.”

trud.bg

5 Коментара

Кънчо П.

2 weeks before

БЕЗОБРАЗИЕ,пак пробутаха банкянския крадец! Вероятно Дончо има пръст ,познава го от предишния си мандат, като отзивчив и старателен блюдолизец! Жалко за народеца ни! Пак ще управлява чиновническата сган...

Коментирай

Гошо тъпото

2 weeks before

Защо този не си гледа мафиотската структура и да престане да се прави на всезнаещ? Не му ли стана ясно, че народът/ или поне 2/3 от него/ не може да го понася! Или си мисли, че е изпран! Или си мисли, че е богоизбран! Хайде стига вече. Съдници като него колкото искаш, просто да си гледа пачките и кюлчетата и да престане да се прави на всезнаещ!

Коментирай

Сенсей

2 weeks before

Това не са ли каратистите. Явно пак ще се върнат в управлението , да ритат длъжници и неудобни на Правителството хора. Ето връщат мутрата Ивайло Иванов , като Главен секретар. Същия беше протеже на Борисов като направи бърза кариера. Същия вдигна чадър над нелегален трафик на наркотици и хора, като активно действаше за корпоративния вот в полза на ГЕРБ. Така че всички удобни и послушни на Борисов хора ще се върнат обратно да "ритат".

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.