Представете си в Беларус да арестуват кандидат за президент с прозападни намерения и огромна електорална подкрепа

https://svobodnoslovo.eu/komentar/predstavete-si-v-belarus-da-arestuvat-kandidat-za-prezident-s-prozapadni-namereniya-i-ogromna-elektoralna-podkrepa/155942 SvobodnoSlovo.eu
Представете си в Беларус да арестуват кандидат за президент с прозападни намерения и огромна електорална подкрепа

Представете си в Беларус да арестуват кандидат за президент с прозападни намерения и огромна електорална подкрепа.

Представихте ли си го?

А евроатлантическия вой чувате ли?

За Румъния и Джорджеску - тишина....

Толкова за ЕС. 

И ние сме диктатура, нали не забравяте? Диктатура на мафията, чиято централа е в Брюксел

Анастасия Гешева 

3 Коментара

Мирмидон

1 month before

Да, нашите т.нар. медии по цял ден ни занимават с глупости, колко катастрофи станали, какво казали Тиквун и Шиши, а нищо за резултатите от изборите в Германия. Румънските олигофрени настъпиха мотиката с арестуването на Джорджеску, може би се надяват, че натовците от учението там няма да си тръгнат. Румънците не са българи и ще има големи бунтове.

Коментирай

Е да

1 month before

Точно и ясно

Коментирай

е да

1 month before

Точно и ясно

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.