Ударът на Израел по Иран поставя в риск мирният процес по Украйна

https://svobodnoslovo.eu/komentar/udarat-na-izrael-po-iran-postavya-v-risk-mirniyat-proces-po-ukrayna/165133 SvobodnoSlovo.eu
Ударът на Израел по Иран поставя в риск мирният процес по Украйна

Ударът на Израел по Иран поставя в риск мирният процес по Украйна. Ще изчакам официалните реакции и неофициалните такива и ще обобщя какво следва. Важно е да разкажа, че Биби е взел това решение при пълна и плътна секретност и пускане на дезинформация, която за голямо съжаление е постигнала своето и в Иран. Марко Рубио вече направи изявление, че САЩ НЕ СА БИЛИ УВЕДОМЕНИ ЗА УДАРА. Повтарям и това – ЗА ВТОРИ ПОРЕДЕН ПЪТ ТРЪМП Е ПОСТАВЕН НА ПОЗИЦИЯТА НА ИРОНИЯТА!!! СМЕЯТ МУ СЕ ЗАД ГЪРБА! Не мога да подмина и факта, че Израел е извършил изключително точни удари по своите физически цели, което означава, че разузнаването им е безупречно, а иранците следва да се чудят как така не са успели да опазят командири на армията си. И това при положение, че само преди 10 дни Иран се похвали с една от най-големите разузнавателни операции на територията на Израел.

По данни на Израел САЩ са били уведомени, Тръмп е участвал при удара по Иран. Ето и това се вижда, дърпането на Тръмп с всичка сила към пропастта. Към пропаст го дърпат освен Израел, и Англия и ЕС. Медиите в света разпространяват изявлението на американския президент, че Иран няма право да има ядрена бомба, което е абсолютен нонсенс и глупост. Щом Израел и Турция имат право, значи и Иран има право! Що за логика? Освен това по моя добита с времето информация, Иран отдавна има бомба.

Израел затваря въздушното си пространство, премества своите самолети към базите в Кипър, а Нетаняху може да бъде изведен от страната с правителствения си самолет. Това е отговор на очакваното, което ще последва откъм Иран. Аятолахът каза – Давам пълна свобода за отговор по Израел! Иран все още са ливади! Оставиха да им избият главнокомандуващите?!? Кога ще се научите!?!

Анастасия Гешева

11 Коментара

Жител на Евротериторията “България”

1 month before

Отдавна Израел има стотици ядрени бойни заряди, погазвайки международните конвенции. Евреите и еврейската държава са недосегаеми. Те са над закона. Ще изтребят стотици хиляди палестинци, иранци, хусити, ливанци, сирийци, иракчани и пр., а фашизоидният ЕС и марионетното евробългарско правителство най-много да кажат, че са леко “обезпокоени”… Няма ООН. След 10 ноември 1989 г. няма и българска държава. ЕС, САЩ и изобщо Западът са съучастници в клането/геноцида. Телевизиите дори НЕ показват ежедневно извършваното изтребление.

Коментирай

огнеборец3

1 month before

Това, което направиха евреите, си е направо рецитал по провеждане на бърза и мощна въздушна атака - нещо, което кулите на Кремъл се боят (или не могат) да направят вече четвърта година...

Коментирай

от историята

1 month before

САЩ за да избегнат от гражданската война която е на преден план са готови на Термоядрена война.

Коментирай

Ако, това е божия народ

1 month before

Странно се държи!

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.