Моята мартеница е в бяло и червено. И знамето, в което се заклевам е българското! И винаги ще е така! ❤ https://svobodnoslovo.eu/mrezhata/moyata-martenica-e-v-byalo-i-cherveno-i-znameto-v-koeto-se-zaklevam-e-balgarskoto-i-vinagi-shte-e-taka-x2764/4783 SvobodnoSlovo.eu SvobodnoSlovo.eu 17:28 | 01 Mar 22 364 0 SvobodnoSlovo.eu 17:28 | 01 Mar 22 364 0 Моята мартеница е в бяло и червено. И знамето, в което се заклевам е българското! И винаги ще е така! Румяна Ченалова Facebook Viber Тwitter Whatsapp Pinterest
За девиациите в психиката, новите норми на Запад и спешната нужда от връщане на най-тежките наказания за насилниците над деца