Певецът на "Шайката" си отиде, да се готвят Гърневски и доносникът Георги Марков

https://svobodnoslovo.eu/komentar/pevecat-na-shaykata-si-otide-da-se-gotvyat-garnevski-i-donosnikat-georgi-markov/24212 SvobodnoSlovo.eu
Певецът на "Шайката" си отиде, да се готвят Гърневски и доносникът Георги Марков

Да, наистина ГЕРБ побърза да изхвърли от чепика си въглена Антон Тодоров. Той вече е никой. Какъвто между впрочем е бил винаги!

Някои умни съветници са повлияли и са убедили Пожарникаря , че Антон Тодоров е воденичният камък на неговата шия и го влачи към дъното. Добре, ГЕРБ от това ще извади дивиденти: ето, виждате ли каква демократична партия сме, като стане това и онова, веднага се чистим! Това са приказки за чистачката леля Мара. Не трябва да се спира с оставката на жалкия Антон Тодоров. Трябва да се види – кой го вкара в листите / това е повече от ясно Цв.Цв/, кой беше водач на листата, в която беше това недоразумение – ами това е Борисов! Той ахмак ли е, не знае ли каква паплач влачи след себе си? И двамата трябва да понесат политическа отговорност. И не само за този нещастник Тодоров. Ако има липсва, могат да попълнят редиците си с още луди от психиатриите. Трябва да изхвърлят от редиците си вечния кариерист Гърневски, мръсния доносник и аморален тип – Георги Марков, трябва да се отиде още нагоре – да се махне Цветанов… Иначе това е жалка козметика…

Стефан Северин

http://pogled.info

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.